Strona główna
English
Wersja polska


Szukaj
Aktualności
Aktualności
6 lipca 2018
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia stacjonarne. Zapisy trwają tylko do 10 lipca. Ogłoszenie wyników rekrutacji 13 lipca 2018 r.
Strona www: http://am.szczecin.pl/aktualnosci/4744-rekrutacja-trwa-do-10-lipca


OFERTA KIERUNKÓW - studia stacjonarne (REKRUTACJA DO 10 LIPCA):
 

Wydział Nawigacyjny
 • Geodezja i Kartografia
 • Informatyka
 • Nawigacja (w języku polskim oraz angielskim, studia I i II stopnia)
 • Oceanotechnika
 • Transport
 • Geoinformatyka (studia II stopnia)
Wydział Mechaniczny
 • Mechanika i budowa maszyn (studia I i II stopnia)
 • Mechatronika
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
 • Logistyka
 • Transport (studia I i II stopnia)
 • Zarządzanie i inżynieria produkcji (studia I i II stopnia)
Pełna oferta kierunków - stacjonarnych i niestacjonarnych znajduje się na stronie: www.rekrutacja.am.szczecin.pl. 

NOWOŚCI: 

Na Wydziale Nawigacyjnym uruchamiamy kierunki: Oceanotechnika - studia inżynierskie, Geoinformatyka - studia drugiego stopnia, a także na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu - Zarządzanie - studia inżynierskie, niestacjonarne. 

Oceanotechnika to kierunek, który jest odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się obecnie rynku branży morskiej. Rozwijający się przemysł w sektorze stoczniowym w regionie, a także rozwój technologii w zakresie projektowania i budowy statków oraz jachtów - wszystkie te zagadnienia sprawiają, że rynek będzie potrzebował specjalistycznie wykształconych kadr. Studenci Oceanotechniki do wyboru mają dwie specjalności - projektowanie i budowa okrętów oraz projektowanie i budowa jachtów. 

Geoinformatyka na studiach magisterskich to kierunek łączący zakres wiedzy z geodezji i kartografii, informatyki oraz innych powiązanych dziedzin nauki, pozwalających na elastyczność w dokonywaniu wyboru drogi kariery zawodowej. Absolwenci kierunku to przyszła kadra firm i instytucji geodezyjnych, w szczególności stosujących nowoczesne technologie i wdrażających innowacyjne systemy pomiarowe. 

Zarządzanie w Akademii Morskiej w Szczecinie to kierunek przygotowujący do pełnienia funkcji kierowniczych - w różnych typach firm, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw sektora gospodarki morskiej oraz ściśle z nim związanych, a także sektora TSL (transport-spedycja-logistyka). Absolwent zyska umiejętności zarządzania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a także niezbędne w dzisiejszej rzeczywistości umiejętności interpersonalne. Dużym plusem Zarządzania na WIET jest ścisłe powiązanie wydziału z otoczeniem biznesowym - branżą morską i transportową. Rekrutacja na studia niestacjonarne na WIET trwa do 26 września.
 Najpopularniejsze kierunki
Uczelnie w miastach
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter podaj nam swój adres e-mail:

Zobacz nasze inne serwisy

design by fast4net


Wersja mobilna
Mapa serwisu