Strona główna
English
Wersja polska


Szukaj
Aktualności
Aktualności
25 czerwca 2022

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty kulinarno – edukacyjne, które odbędą się już w piątek  - 10 maja br. (piątek)  w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

 

Drodzy Kandydaci na studia w WSIIZ

 

Nie możecie przegapić takiej okazji. To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w Waszej pamięci. Będzie zdrowo, smacznie, kolorowo i wesoło.

 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty kulinarno – edukacyjne, które odbędą się już w piątek  - 10 maja br. (piątek)  w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

 

Jak przygotować naturalne lody mrożone ciekłym azotem, sztuka krojenia nożami, jak przygotować zdrowe i smaczne smoothies, techniki tworzenia wzorów na powierzchni kawy to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy w tym dniu dla Was. Warsztaty prowadzić będą Mistrzowie: Pan Michał Fabiszewski – laureat V edycji MasterChefa, Pani Justyna Marszałkowska - Jakubik – dietetyk, wykładowca WSIiZ, blogerka, Pan Marcin Michalik Mistrz Polski Latte Art 2010

 

Warsztaty to także doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami studiowania w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku DIETETYKA . Zainteresowani będą mogli spotkać się i porozmawiać z wykładowcami oraz studentami; dowiedzieć się więcej na temat nauki, przedmiotów i zajęć praktycznych, a także perspektyw zawodowych.

 

Warsztaty towarzyszą uroczystemu otwarciu nowej pracowni technologii żywności i potraw w naszej Uczelni.

 

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty do 7 maja br. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na wybrany warsztat, w tytule maila napisz: warsztaty – 10 maja, e –mail: marketing@wsiiz.pl

 

Dokładny program wydarzenia znajdziecie na naszym Facebooku  https://www.facebook.com/events/414073119357553/

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Do zobaczenia :)
Najpopularniejsze kierunki
Uczelnie w miastach
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter podaj nam swój adres e-mail:

Zobacz nasze inne serwisy

design by fast4net


Wersja mobilna
Mapa serwisu